0

تنظیمات قالب

مجموعه آموزشی ClassModule

10,000 تومان 3,000- تومان
7,000 تومان
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز: 4.00 (6 رای)
کد محصول
7
بازدید
5009
تولید کننده
سال تولید
1396
حجم فایل
150 مگابایت
اضافه به سبد خرید
مجموعه آموزشی ClassModule

پیش نمایش

توضیحات

مجموعه ی آموزشی ClassModule در برنامه نویسی به زبان VBA برای اولین بار توسط سید مسعود حسینی تهیه و منتشر شده است . در برنامه نویسی به زبان وی بی ای در اکسل ما میتوانیم داخل سه محیط که عبارتند از Module , UserForm , ClassModule کدنویسی کنیم که هرکدام یک قابلیت و دستورهای مختص خود را دارند. اما تا به کنون کمتر کسی به قابلیت های ClassModule در این زبان برنامه نویسی اشاره کرده است ، از این رو تمام تلاش خود را نمودیم تا بتوانیم اولین مجموعه آموزشی در این زمینه را بصورت کاملا تصویری و با بالاترین کیفیت ممکن تهیه و منتشر نماییم .

عبارت ClassModule یا تلفظ فارسی کلاس ماژول به تنهایی از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که عبارتند از Get , Let , Set و .. در مجموعه آموزشی ClassModule به این موارد اشاره شده است .

بطور کلی کلاس Class یعنی طرح اولیه ساخت که طبیعتا در این طرح اولیه اقلام مورد نیاز برای ساخت مشخص میشود . زمانی که یک طرح اولیه یا همان Class ساخته میشود اصطلاحا به آن Object میگویند . در مجموعه ی آموزشی Class Module ها پیرامون Class , Object و Method , Properties صحبت شده است .

از کاربردهای کلاس ماژول ClassModule ها میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

  • افزایش سرعت پردازش نرم افزارهای تحت VBA اکسل
  • طبقه بندی اطلاعات ورودی با تعریف Properties
  • ایجاد فیلتر روی داده های ورودی در پردازش
  • جلوگیری از تکرار کدها و دستورات
  •  و …

این مجموعه آموزشی در ۸ قسمت کاملا تصویری توسط سید مسعود حسینی تهیه و رکورد شده است ، مجموعه آموزشی کلاس ماژول ها به زبان ساده و روان به همراه مثال های متنوع و فایل های تمرینی منتشر میگردد .

message نظرات شما

اضافه کردن نظر

عبارت امنیتی
کد امنیتی تازه سازی

محصولات مرتبط

مشتریان ما