درباره ما

درباره مدیر سایت آموزشی اکسل‌لرن

به نام خداوند بخشنده و مهربان ، بنده حقیر سید مسعود حسینی متولد شهرری تهران از سال ۱۳۹۵ با هدف نشر محتوای آموزشی اقدام به تاسیس سایت آموزش آنلاین اکسل لرن نمودم که با لطف خداوند و حمایت کاربران عزیز در مدت زمان کوتاهی توانستیم سایت آموزشی اکسل لرن را تبدیل به یک سایت آموزشی محبوب بین کاربران در فضای مجازی اینترنت کنیم.

مدرک تحصیلی بنده کارشناسی حسابداری با معدل ۱۸ از دانشگاه آزاد واحد شهرری تهران می باشد که به دلیل علاقه زیاد اینجانب به نرم افزار و زبان های برنامه نویسی از جمله زبان برنامه نویسی C# ، جاوا و زبان طراحی وب (Html,Css) شروع فعالیت و سابقه کاری اینجانب با پشتیبانی نرم افزار و برنامه نویسی در یک شرکت خدمات کامپیوتری همراه بود.

در سال ۱۳۹۴ قبل از تاسیس سایت آموزشی اکسل لرن و با اضافه شدن قابلیت ایجاد کانال در پیام رسان تلگرام همانند سایر مدیران ، اقدام به راه اندازی کانال تلگرامی با عنوان VBA Excel نمودم که از ابتدا مورد حمایت کاربران و چندین مدرس با سابقه در پیام رسان مذکور قرار گرفت که این حمایت کمک بسزایی در رشد و افزایش اعضای کانال به همراه داشت.

رفته رفته با افزایش تعداد کاربران و مخاطبین ، نیاز به گسترش زمینه های آموزشی به خوبی قابل لمس بود از این رو در سال ۱۳۹۶ کانال تلگرامی دوم با عنوان VBA Word و به دنبال آن VBA Powerpoint راه اندازی شد که خوشبختانه این کانال ها نیز همانند کانال تلگرامی VBA Excel مورد توجه و حمایت کاربران و مخاطبین قرار گرفت. در سال ۱۳۹۷ نیز کانال تلگرامی چهارم با عنوان VBA Access شروع به فعالیت نمود ..

در پایان امیدواریم مطالب آموزشی ارائه شده در طول این ۳ سال توسط گروه آموزشی اکسل لرن مورد رضایت شما عزیزان و علاقه مندان به یادگیری قرار گرفته باشد ، بدون شک تلاش ما برای جلب رضایت شما همچنان ادامه دارد. موفق و پیروز باشید .

سایر لینک های مرتبط و مفید:

تهیه شده توسط گروه آموزشی اکسل‌لرن