تمرین عملی ورد

تمرین ورد

تمرین عملی ورد

از نرم‌افزار ورد به عنوان یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای مجموعه آفیس یاد می‌شود. این نرم‌افزار در ویرایش محتوایی متنی همانند نامه، مقاله، پایان‌نامه و … کاربرد دارد. در ادامه می‌توان این نرم‌افزار را جزو نرم‌افزارهای واژه‌پرداز طبقه‌بندی و معرفی نمود زیرا واژه‌پرداز عنوانی برای دسته‌بندی برنامه‌هایی است که با متن و نوشته سروکار دارند. در این بخش از سایت آموزشی‌ اکسل‌لرن برای شما علاقه‌مندان به یادگیری، نمونه تمرین‌هایی با عنوان تمرین عملی ورد آماده نمودیم که می‌توانید در ادامه بصورت کاملا رایگان دانلود نمایید.

دانلود تمرین‌های ورد همراه با آموزش

 1. دانلود تمرین شماره یک ورد
 2. دانلود تمرین شماره دو ورد
 3. دانلود تمرین شماره سه ورد
 4. دانلود تمرین شماره چهار ورد
 5. دانلود تمرین شماره پنج ورد
 6. دانلود تمرین شماره شش ورد
 7. دانلود تمرین شماره هفت ورد
 8. دانلود تمرین شماره هشت ورد
 9. دانلود تمرین شماره نه ورد

 

سوالات متداول

 1. سطح تمرین‌های ورد به چه صورت است؟
  • پاسخ:در این بخش تلاش نمودیم تا با آماده‌سازی تمرین‌هایی متنوع از سطح مقدماتی تا پیشرفته به یادگیری بهتر شما هموطنان کمک کنیم.
 2. تمرین‌های ورد برای چه افرادی مناسب است؟
  • پاسخ: تمرین‌های این بخش برای افرادی مناسب است که مدتی از یادگیری آنان گذشته است. از این رو اگر به تازگی به یادگیری این برنامه کاربردی پرداخته‌اید، حل تمرین‌های این بخش به شما پیشنهاد نمی‌گردد.
 3. پیشنهاد شما برای یادگیری ورد چیست؟ (بدون هزینه)
  • پاسخ: پیشنهاد ما به تمام علاقه‌مندان برای یادگیری این برنامه کاربردی، تماشای جلسات مبتدی تا پیشرفته ورد است. این مجموعه آموزشی را می‌توانید بصورت کاملا رایگان از کانال آپارات ما دنبال کنید.
 4. آیا شما گروه پرسش و پاسخ دارید؟
  • پاسخ: بله. تنها کافی است ربات Masoudhosseini_bot را در قسمت جستجوی تلگرام، جستجو و سپس از بخش ورد درخواست عضویت خود را ارسال نمایید.

در پایان امیدواریم با تهیه و انتشار این نوع تمرین‌های ورد توانسته باشیم در راستای یادگیری بهتر هموطنان و علاقه‌مندان، گامی هرچند کوچک برداشته باشیم.

تهیه شده توسط گروه آموزشی اکسل‌لرن