آموزش نرم افزار اکسس(پروژه دفترچه تلفن) – زیرنویس فارسی

امتیاز 4.00 ( 1 رای )
آموزش نرم افزار اکسس(پروژه دفترچه تلفن) - زیرنویس فارسی

آموزش نرم افزار اکسس(پروژه دفترچه تلفن) – زیرنویس فارسی

به نام خداوند بخشنده و مهربان سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان و علاقه مندان به یادگیری ، همانطور که مستحضر هستید بین هموطنان عزیزمان هستند کسانی که مشکل شنوایی داشته و متاسفانه از منابع آموزشی خوبی برای یادگیری برخوردار نیستند.

از این رو برخود لازم دانستیم با تشکیل یک تیم داوطلبانه اقدام به ترجمه و تهیه زیرنویس برای کلیپ های آموزشی نرم افزارهای مهم و کاربردی از جمله نرم افزارهای شرکت مایکروسافت آفیس کنیم که امیدواریم با این عمل توانسته باشیم دین خودمان را به عزیزان و هموطنان ناشنوای این مرز و بوم ادا کنیم.

اولین مجموعه ای که توسط این تیم زیرنویس شد ، مجموعه آموزشی نرم افزار اکسس با عنوان “آموزش نرم افزار اکسس(پروژه دفترچه تلفن) – زیرنویس فارسی” است که شما در این آموزش بطور خلاصه خواهید آموخت :

  1. نکات مهم و کاربردی در ایجاد جداول در نرم افزار Access
  2. نکات مهم و کاربردی در ایجاد فرم ها در نرم افزار Access
  3. نحوه تهیه گزارشات از داده های یک جدول در نرم افزار Acces

مجموعه آموزش نرم افزار اکسس(پروژه دفترچه تلفن) – زیرنویس فارسی طی ۶ قسمت کاملا تصویری و با کیفیت مناسب تهیه و رکورد گردیده که توسط دوست عزیزمان جناب آقای فراهانی زیرنویس شده است .

شما عزیزان میتوانید از انتهای این پست تمام قسمت های این مجموعه آموزشی را بصورت کاملا رایگان به همراه فایل های تمرینی دریافت نمایید.

پیشنهاد : از دیگر آموزش های همراه با زیرنویس فارسی میتوان به مجموعه آموزشی نرم افزار پاورپوینت اشاره نمود که میتوانید بصورت کاملا رایگان دریافت نمایید . در صورت داشتن هرگونه سوال پیرامون پست آموزشی “آموزش نرم افزار اکسس(پروژه دفترچه تلفن) – زیرنویس فارسی“ میتوانید آن را در تالار گفتمان سایت مطرح تا در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی آن اقدام گردد ، همچنین درصورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد میتوانید از قسمت نظرات همین پست استفاده نمایید .

مطالعه بیشتر