طراحی و ساخت نرم افزار مدیریت آموزشگاه تحت اکسس

بازدید: 4813 بازدید
طراحی و ساخت نرم افزار مدیریت آموزشگاه تحت اکسس

طراحی و ساخت نرم افزار مدیریت آموزشگاه تحت اکسس

خوشحالیم که با یک مجموعه آموزشی پروژه محور دیگر با عنوان “طراحی و ساخت نرم افزار مدیریت آموزشگاه تحت اکسس” خدمت شما همراهان همیشگی و علاقه مندان به یادگیری این نرم افزار پایگاه داده (Microsoft Access) هستیم .

این مجموعه آموزشی کوتاه طی ۶ قسمت آموزشی در طول ۱۸ دقیقه تهیه گردیده است که در طول آن شما با نحوه طراحی و ساخت نرم افزار مدیریت آموزشگاه آشنا خواهید شد ، جهت مشاهده قسمت هایی از این مجموعه میتوانید از وبسایت آموزشی اکسل لرن دیدن فرمایید و همچنین در ادامه توضیحات این بخش میتوانید مجموعه را بصورت کاملا رایگان دانلود نمایید .

پروسه نرم افزار مدیریت آموزشگاه تحت اکسس بصورت زیر خواهد بود :

ابتدا یک جدول (Table) با هدف ثبت و ذخیره مشخصات هر دوره آموزشی ایجاد خواهیم کرد و سپس جدول بعدی را با عنوان ثبت اطلاعات دانشجویان ایجاد میکنیم و در پایان جدول نهایی را به ثبت نمرات اختصاص میدهیم .

نکات آموزشی دوره طراحی و ساخت نرم افزار مدیریت آموزشگاه تحت اکسس :

در این مجموعه آموزشی کوتاه سعی شده است که عمده نکات کاربردی در قالب پروژه به شما عزیزان آموزش داده شود ، از نکات کاربردی این پروژه میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

  • آموزش ساخت جداول (Table) و تعریف فیلد های مورد نیاز
  • ایجاد input mask اختصاصی برای تاریخ های شمسی
  • تعریف شرط در ورود اطلاعات یک فیلد
  • تعریف فیلد نماینده ( Primary Key )
  • ایجاد ارتباط بین جداول اکسس (RelationShips)
  • طراحی فرم ها جهت سهولت کاربری (Form)
  • طراحی گزارش ( Report )

مزایای مجموعه طراحی و ساخت نرم افزار مدیریت آموزشگاه تحت اکسس :

از مزایای این مجموعه آموزشی میتوان به زبان ساده و روان آن همراه با زیرنویس پارسی اشاره نمود که تمام علاقه مندان از جمله کاربران و هموطنان کم شنوا و ناشنوای عزیز نیز میتوانند از آن بهره مند شوند .

پیشنهاد گروه آموزشی اکسل لرن : پیشنهاد ما به شما عزیزان ابتدا مشاهده و تمرین مجموعه آموزشی “طراحی و ساخت دفترچه تلفن تحت اکسس” می باشد و سپس اقدام به مشاهده این مجموعه آموزشی کنید.

درصورت وجود هرگونه انتقاد و پیشنهاد پیرامون پست آموزشی “طراحی و ساخت نرم افزار مدیریت آموزشگاه تحت اکسس” میتوانید آن را در قسمت نظرات همین پست مطرح نمایید .

 

مطالعه بیشتر

دانلود طراحی و ساخت نرم افزار مدیریت آموزشگاه تحت اکسس