آموزش رایگان ماکرونویسی در اکسل

آموزش رایگان ماکرونویسی در اکسل

با سلام و احترام خدمت یکایک دنبال کنندگان محترم سایت آموزشی اکسل لرن. در ابتدا خداوند را شکر می‌کنم که به بهانه آموزش، سعادت خدمت به بندگانش را نصیب اینجانب نمود. در ادامه وبیناری با عنوان آموزش زبان برنامه‌نویسی وی بی ای در اکسل درحال برگزاری است که شما هموطنان عزیز می‌توانید بصورت کاملا رایگان فایل‌ها و ویدیوهای آموزشی این وبینار را دانلود و استفاده نمایید.

لینک دانلود جلسات وبینار آموزش ماکرونویسی در اکسل

 برنامه برگزاری وبینار آموزش ماکرونویسی در اکسل

  • جلسه اول وبینارآموزش رایگان ماکرونویسی در اکسل(برگزار گردید)
  • جلسه دوم وبینارآموزش رایگان ماکرونویسی در اکسل(برگزار گردید)
  • جلسه سوم وبینارآموزش رایگان ماکرونویسی در اکسل(برگزار گردید)
  • جلسه چهارم وبینارآموزش رایگان ماکرونویسی در اکسل(برگزار گردید)
  • جلسه پنجم وبینار آموزش رایگان ماکرونویسی در اکسل ( مشخص نگردیده است – لینک ورود به کلاس)

تکیه‌گاه هزینه‌ها چیست؟

همانطور که در نوشته کمک به جا افتادن فرهنگ حمایت مالی (Donate) در ایران به این موضوع پرداختیم، بدون شک ارائه خدمات رایگان برای ارائه دهنده آن هزینه‌هایی پنهان از جمله فضای آپلود فایل‌ها، اینترنت، اجاره فضای کلاس مجازی، کسب دانش و … را به دنبال دارد که با افزایش آنان در دراز مدت، ارائه دهنده را از ارائه خدمات رایگان منع می‌کند. مطمئن باشید هیچ‌چیز برای ما شیرین‌تر و لذت بخش‌تر از ارائه خدمات آموزشی رایگان نیست و تمام تلاش خود را تا خواهیم نمود تا جایی که متضرر نباشیم، این خدمات را رایگان ادامه دهیم. [ + لینک پشتوانه هزینه‌ها ]

در پایان امیدواریم با ادامه‌ روند برگزاری این جلسات، محدودیت‌های آموزشی را حذف نموده تا تمامی هموطنان عزیز از اقصی نقاط کشور بتوانند از محتوای آموزشی جلسات نهایت استفاده را داشته باشند.

ارادتمند شما – سیدمسعود حسینی